Yeni dantel fiskos masası örneğini anlatımlı resimli açıklamalı yapılışı

yeni dantel-fiskos-ornekleri yapilisi detayli anlatimDantel örgü severler merhaba bu yazımızda sizlere dantel fiskos masası örneğini anlatımlı resimli açıklamalı yapılışını anlatacağız. Oldukça zarif ve şık bir görünüme sahip bu dantel fiskos masası örneği anlatılanları harfiyen uyguladığınız zaman sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Şimdi kendinize olan güveninizi hatırlayın ve hazırsanız artık dantel fiskos masası örneği nasıl yapılır başlayalım. Kendinizi hazır hissetmiyorsanız sizlere örgü teknileri kategorimizden faydalanmanızı öneriyorum.

Malzeme: Altınbaşak Süper Renkli No.50 Dantel İpliği, Renk No: 322, Miktarı: 280 gr.

Yapılışı:  Öncelikle 15 zincir çekilerek yapılan halkanın üzeri 20 adet basit birit yapıyoruz ve 8 zincir çekilerek 6 bölüm oluşturuyoruz.

Sonrasında 8 zincir üzeri 5 basit birit yapılarak aralara 4 zincir çekiyoruz ve ardından  3. sıranın üzeri 8 zincir çekilerek alt sıradaki zincirin üzerine batılır.

şimdde 10 zincir çekilerek 12 bölüm yapıyoruz ve ardından üzeri yarım ay şeklinde 8 basit birit ile doldurularak 14 zincir çekiyoruz.

Sonda doğru yaklaşıyoruz az kaldı. Şimdi zincir üzeri modelde görüldü gibi yapılarak örnek kuruyoruz ce çekilen zincirlerin üzeri 4 basit birit araları, 8 zincir çekilerek 2. sırada 5 basit birit yapıyoruz. Sandığınız kadar zor değil değilmi. Siz sadece söylenenleri doğru bir şekilde yapıyorsunuz, olay bundan ibaret. Ve her örgüden sonra tecrübeniz dahada artcak ve artık sadece bir resime bakarak nasıl yapacağınızı bileceksiniz bizi takip etmeye devam edin.

En çok sevilenler:

  • altn baak yeni fiskos rnekleri
  • Anlatımlı fiskos danteli
  • kolay fiskos örnekleri
  • kolay fiskos dantel anlatimli yapk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>